SEO Paslaugos

Nuolat besikeičiančioje skaitmeninėje erdvėje svarbiausia yra matomumas ir žinomumas. SEO (Search Engine Optimization) yra pagrindinis metodas užtikrinantis, kad jūsų prekės ženklą, produktus ir paslaugas tinkamu metu atrastų tinkama auditorija Google paieškoje. SEO paslaugos – tai techninių internetinės svetainės parametrų, struktūros, vidinio ir išorinio turinio optimizavimas. Tai pastovus procesas, atnešantis ilgalaikę investicijų grąžą.

Data analysis, search engine optimization or SEO. magnifier, charts, graphs. ultraviolet and neon screen. AI generative

Kokia yra SEO nauda?

Kaip mes dirbame?

SEO darbų eiga

KĄ Esame pasiekę?

Mūsų SEO rezultatai

Arsolar.lt

Po 6 mėnesių SEO darbų pasiekėme tokius rezultatus:

  • Organinis lankytojų srautas padidėjo 3.3 kartus
  • Parodymų skaičius padidėjo 1.9 kartus
  • Dabar sulaukia 3220 lankytojų per mėnesį

Ergonomiskosdurys.lt

Po 6 mėnesių SEO darbų pasiekėme tokius rezultatus:

  • Organinis lankytojų srautas padidėjo 3.1 kartus
  • Parodymų skaičius padidėjo 2 kartus
  • Dabar sulaukia 853 lankytojų per mėnesį

Ką žmonės sako apie Manvi Media

100+ Laimingų klientų

D.U.K

Dažniausiai užduodami
klausimai apie SEO

SEO, arba optimizavimas paieškos sistemoms, – tai procesas, kurio metu jūsų svetainė optimizuojama taip, kad Google paieškos rezultatų puslapiuose užimtų aukštesnes pozicijas. Jis labai svarbus jūsų verslui, nes padeda padidinti jūsų matomumą internete, pritraukti daugiau organinio lankytojų srauto ir pagerinti bendrą svetainės našumą.

Investavimas į SEO paslaugas užtikrina ilgalaikį ir tvarų augimą, nes į jūsų svetainę pritraukiama daugiau lankytojų ir potencialių klientų.

SEO rezultatai gali skirtis priklausomai nuo įvairių faktorių, pavyzdžiui, nuo dabartinės jūsų svetainės būklės, rinkos konkurencingumo ir taikomų SEO strategijų. Per kelis mėnesius pradėsite pastebimai gerinti pozicijas ir lankytojų srautą, tačiau ilgalaikei sėkmei reikia nuolatinių pastangų.

Nors vienkartinis SEO optimizavimas gali suteikti trumpalaikę naudą, nuolatinės SEO paslaugos yra būtinos norint išlaikyti ir pagerinti paieškos pozicijas ilgalaikėje perspektyvoje. SEO yra nuolat besivystanti sritis, todėl norint išlikti konkurencingiems, reikia nuolatinių pastangų.

Dirbdami su mumis kas mėnesį gausite detalias atliktų SEO darbų ir rezultatų ataskaitas, kuriose matysite svetainės pozicijų ir lankomumo augimą, todėl galėsite aiškiai pamatuoti paslaugų efektyvumą ir investicijų grąžą.

Atliekant SEO optimizavimą negalime garantuoti konkrečių pozicijų Google paieškoje, tačiau, priklausomai nuo esamos svetainės situacijos, pirmąjį puslapį dažniausiai pasiekiame per 3 mėnesius.

Atliekame išsamią raktinių žodžių analizę, kad nustatytume aktualius ir didelio lankomumo raktinius žodžius, susijusius su jūsų verslo sritimi ir tiksline auditorija. Siekdami atrinkti veiksmingiausius raktažodžius, atsižvelgiame į tokius veiksnius kaip paieškos apimtis, konkurencija ir naudotojų ketinimai.

Prieš pradedant dirbti su nauju klientu, pasirašome 3 arba 6 mėnesių terminuotą sutartį tam, jog būtų galima įsivertinti reklamos grąžą bei agentūros ir kliento suderinamumą. Pasibaigus terminuotai sutarčiai, pasirašome neterminuotą sutartį.